Щиро вітаємо Вас і Ваших співробітників з Різдвом Христовим та Новим Роком!

Від усієї душі бажаємо Вам привітної долі, здійснення добрих професійних задумів,  доброго здоров'я, приємних змін та успіхів!

 

Нагадуємо Вам, що починаючи з 29 квітня 2011 р. всі акціонерні товариства (відкриті, публічні, закриті, приватні – надалі АТ) повинні виконувати норми нового Закону України «Про акціонерні товариства» (надалі Закон).

Згідно норм Закону необхідно:

·      обов’язково змінити назву підприємства на публічне або приватне

·      обов’язково внести зміни до установчих та внутрішних документів

·      провести загальні збори до 30 квітня 2012 (звертаємо увагу на те, що процедура підготовки та проведення зборів суттєво змінена)

·      розмістити інформацію стосовно акціонерного товариства в офіційному друкованому органі, в загальнодоступній базі НКЦПФР та на власній web-сторінці

·      запровадити  міжнародні стандарти бухобліку (для публічних АТ) тощо.

 

В звязку з внесенням змін до Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» та рішенням НКЦПФР №1482 від 20.10.2011 затверджений

·      новий порядок подання адміністративних даних емітентами.

 

ТОВ «ВНВК «Прибуток» пропонує  всі види послуг по приведенню дiяльності АТ  у вiдповiднiсть до норм чинного законодавства згідно прейскуранту, що додається.

 

Звертаємо Вашу увагу, що фінансові ризики діяльності АТ в 2012 році пов’язані не тільки з штрафними санкціями НКЦПФР, але й діями міноритарних акціонерів, які згідно Закону набули права вимагати від АТ викупу належних їм акцій за ринковою вартістю.  В зв’язку цим ми передбачаємо поширення схем грінмейлу та рейдерства і плануємо проведення семінарів стосовно новацій в дiяльності АТ та захисту власності.

 

Також готові запропонувати Вам послуги нашої компанії в якості Корпоративного консультанта (секретаря), щоденна діяльність якого забезпечить  виконання  всього комплексу передбачених Законом процедур, попередження  недружніх дій, запобігання санкцій та збитків.

 

Детальну інформацію можна отримати за тел.: (044) 287-21-04, 287-20-94 та  за електронною адресою: lora@pributok.kiev.ua  Звертаємо увагу, що  наша  юридична та поштова адреса залишилась: 01033 Київ-33, вулолодимирська, б.101, але тимчасово вхід до нашого приміщення з вул.Жилянська, 29, центр «Аквамарин».

 

З повагою,

Директор, доц., к.е.н.                             _________________                        С.Ю. Черепанов